Ogłoszenia duszpasterskie na XXVI Niedzielę Zwykłą

niedziela 27.09.2020

• Dziś kolekta na remonty w parafii (ostatnia niedziela miesiąca). Za tydzień kolekta na WSD i Kurię w Opolu
  • W tym tygodniu do środy będę nieobecny na parafii. Proszę kontaktować się z ks. Kapelanem.
  • Od czwartku miesiąc październik – więc zapraszamy na wspólny różaniec o godzinie 17:30. Jako, że codziennie odmawiamy różaniec – to nie będzie większej różnicy w rozpisce i programie nabożeństw – ale z racji października zapraszam, by się zmobilizować i modlitwą zmieniać świat, bo ludzkie siły nie zawsze do tego wystarczą. Codziennie będę się starał do każdej dziesiątki różańca prowadzić krótkie rozważanie – to różnica z różańcem codziennym �. Jest możliwość uzyskania odpustu zupełnego za odmówienie różańca w kościele bądź kaplicy za odmówienie wszystkich tajemnic wraz z krótkim rozmyślaniem.
  • W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca. W piątek po mszy wieczornej zmiana tajemnic różańca. W sobotę nie będzie odwiedzin chorych z powodu trwającej wizytacji biskupiej – odwiedziny będą w sobotę 10.10. od godziny 8:00.
  • Bóg zapłać za sprzątanie kościoła i przygotowanie na dzisiejsze świętowanie. Za tydzień – Koperniki 7-11.

Zapowiedzi przedmałżeńskie III:

Bartłomiej Jonik, Nysa