Ogłoszenia duszpasterskie 7.04.2024

niedziela 07.04.2024

·    Dziękuję za wszelkie prace oraz złożone ofiary na rzecz naszej parafii w ubiegłym tygodniu.

·    Przeżywamy dziś święto Miłosierdzia Bożego. Zapraszam na godzinę 16.00 na nieszpory do Miłosierdzia Bożego na godzinę 16.00. Proszę przynieść ze sobą Drogę do nieba. Za udział w nabożeństwie można uzyskać dziś odpust zupełny.

·    Od jutra wracamy do wystawienia Najświętszego Sakramentu przed mszami wieczornymi. Zapraszam do adoracji od godziny 17.00.

·    W poniedziałek uroczystość Zwiastowania Pańskiego. Msza św. będzie w Kopernikach.

·    W poniedziałek o godz. 19.00 katecheza dla dorosłych na plebanii.

·    We wtorek zapraszam dzieci i młodzież na mszę szkolną na godz. 18.00.

·    W czwartek wyjątkowo msza św. w Iławie będzie o godzinie 17.00. Proszę o przekazanie tej informacji zainteresowanym.

·    Do posprzątania kościoła na przyszłą niedzielę proszę Parafian z Kopernik nr 20-25.

·    Zachęcam do kupowania i czytania prasy katolickiej. Można nabyć nowy numer Gościa Niedzielnego i Małego Gościa oraz naszą parafialną gazetkę.

·    Zapowiedzi przedślubne:

Ø (1) Katarzyna Anna Kotrys i Szymon Władysław Wajda