Ogłoszenia duszpasterskie 10.03.2024

niedziela 10.03.2024

·    Dziękuję za wszelkie prace oraz złożone ofiary na rzecz naszej parafii w ubiegłym tygodniu.

·    Przezywamy dziś czwarta niedziele Wielkiego Postu zwaną Laetare (niedziela radości). Zwiastuje ona połowę Wielkiego Postu. W Wielkim Poście zapraszam na nabożeństwa drogi krzyżowej w piątek na godzinę 17.15 i gorzkie żale z kazaniem pasyjnym w niedzielę na godzinę 16.15.

·    W poniedziałek o godz. 19.00 katecheza dla dorosłych na plebanii.

·    We wtorek zapraszam dzieci i młodzież na mszę szkolną na godz. 18.00.

·    Spotkania do bierzmowania na plebanii po wieczornej mszy św.: wtorek klasa VI, czwartek klasa VII.

·    Zachęcam, by wcześniej skorzystać z sakramentu pokuty i nie czekać do ostatniej chwili przed świętami.

·    Kolekta z przyszłej niedzieli przeznaczona będzie na remonty w naszej parafii.

·    Do posprzątania kościoła na przyszłą niedzielę proszę Parafian z Kopernik nr 7-10.

·    Zachęcam do kupowania i czytania prasy katolickiej. Można nabyć nowy numer Gościa Niedzielnego i Małego Gościa oraz naszą parafialną gazetkę.