Ogłoszenia duszpasterskie 4.02.2024

niedziela 04.02.2024

·    Dziękuję za wszelkie prace oraz złożone ofiary na rzecz naszej parafii w ubiegłym tygodniu.

·    W poniedziałek wspomnienie św. Agaty. W czasie mszy św. błogosławieństwo wody i chleba ku jej czci.

·    W poniedziałek o godz. 19.00 katecheza dla dorosłych na plebanii.

·    We wtorek zapraszam dzieci i młodzież na mszę szkolną na godz. 18.00.

·    W niedzielę przypada Światowy Dzień Chorego. Zapraszam na nabożeństwo w intencji chorych naszej parafii z udzieleniem sakramentu chorych a następnie na mszę św. w intencji chorych. Chorych, którzy pragną w tym dniu przyjąć sakrament chorych proszę o wcześniejsze duchowe przygotowanie do tego sakramentu szczególnie poprzez przystąpienie do sakramentu pokuty.

·    W przyszłą niedzielę zapraszam na spotkanie członków Parafialnej Rady Duszpasterskiej na plebanię na godzinę 16.00.

·    W przyszłym tygodniu jest kilka wolnych intencji.

·    Do posprzątania kościoła na przyszłą niedzielę proszę Parafian ze Siestrzechowic, ul. Kopernika nr 31,32/3,33 i 36.

·    Zachęcam do kupowania i czytania prasy katolickiej. Można nabyć nowy numer Gościa Niedzielnego i Małego Gościa oraz naszą parafialną gazetkę.