Ogłoszenia duszpasterskie 31.12.2023

niedziela 31.12.2023

·    Dziękuję za wszelkie prace oraz złożone ofiary na rzecz naszej parafii w ubiegłym tygodniu. Szczególne podziękowania dla wszystkich zaangażowanych w przygotowanie dekoracji bożonarodzeniowych w naszych kościołach.

·    Dziś święto Świętej Rodziny Jezusa, Maryi i Józefa.

·    Jutro uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki Maryi. Jest to święto nakazane pod grzechem ciężkim. Jest to także Światowy Dzień Modlitw o Pokój. Msze św. o 9.00 i 11.00.

·    W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca.

·    W sobotę uroczystość Objawienia Pańskiego, tzw. Trzech Króli, jest to święto nakazane pod grzechem ciężkim. Msze św.: 7.30 (Kwiatków), 9.00 i 11.00. W czasie mszy św. błogosławieństwo wody, kredy i kadzidła.

·    Trwają odwiedziny duszpasterskie. W czasie kolędy nie będzie mszy św. wieczornych.

·    Zmiana tajemnic różańcowych wyjątkowo w sobotę 6 stycznia po mszy o godzinie 11.00.

·    Odwiedziny chorych w styczniu odbędą się w drugą sobotę miesiąca tj. 13 stycznia.

·    Do posprzątania kościoła na przyszłą niedzielę proszę Parafian ze Siestrzechowic, ul. Kopernika nr 8,9/1,10c,11 i 12.

·    W tym tygodniu do wieczności odeszli: Mirosław Myl l. 63, Władysław Łaciak l.77.