Ogłoszenia duszpasterskie na IV Niedzielę Wielkanocną

niedziela 25.04.2021

• Dziś kolekta na sprawy remontowe.
  • Dzisiaj rozpoczyna się 58. Światowy Tydzień Modlitw o Powołania.
  • 29 kwietnia przypada doroczny Dzień Męczeństwa Duchowieństwa Polskiego. Stanowi on kontynuację dziękczynnych pielgrzymek księży-więźniów obozu koncentracyjnego w Dachau. Centralne obchody w tym roku odbędą się tradycyjnie w Sanktuarium św. Józefa w Kaliszu.
  • Od soboty (01.05.) w ramach codziennej adoracji Najświętszego Sakramentu – od godziny 17:30 prowadzone będzie nabożeństwo majowe. Serdecznie zapraszam do wspólnej maryjnej modlitwy.
  • Za tydzień pierwsza sobota miesiąca. Od godziny 8:00 będę odwiedzał chorych w parafii
  • Zapraszam do oglądania transmisji z naszego kościoła. Najprościej można ją znaleźć wchodząc na stronę parafialną: www.parafiakoperniki.pl .
  • Bóg zapłać za sprzątanie kościoła i przygotowanie na dzisiejsze świętowanie. Za tydzień – Nadziejów 40-do końca.

Zapowiedzi przedślubne III:

Angelika Chajec, Siestrzechowice