Ogłoszenia duszpasterskie na III Niedzielę Wielkiego Postu

niedziela 07.03.2021

• Dziś kolekta na WSD i Kurię w Opolu.
  • Zapraszam na tradycyjne nabożeństwa wielkopostne – w piątek o 17:15 Droga Krzyżowa, a w niedziele o 16:00 Gorzkie Żale.
  • Polskie Stowarzyszenie Obrońców Życia Człowieka przedstawiło Komisji Duszpasterstwa KEP inicjatywę Tygodnia Modlitw o Ochronę Życia, planowanego w dniach 19-25 marca br. Zyskała ona rekomendację tej Komisji i została przekazana do diecezji, a jej realizację uzależnia się od decyzji biskupa diecezjalnego. Życzeniem Biskupa Opolskiego jest podjęcie tej modlitewnej inicjatywy w parafiach naszej diecezji. Wydaje się ona słuszna i potrzebna, szczególnie w obecnym czasie społecznych niepokojów i narastającego sprzeciwu środowisk wrogich życiu wobec prawnej ochrony dzieci nienarodzonych.
  • Bóg zapłać za sprzątanie kościoła i przygotowanie na dzisiejsze świętowanie. Za tydzień – Morów 52-58.