Ogłoszenia duszpasterskie 29.08.2021

niedziela 29.08.2021

·    Dziękuję za wszelkie prace oraz złożone ofiary na rzecz naszej parafii w ubiegłym tygodniu.

·    Od września wracamy do zwykłego niedzielnego porządku mszy św. tj.: 7.30 na zmianę Iława/Kwiatków, 9.00 i 11.00 Koperniki. W Iławie do zakończenia remontu mszy św. jeszcze nie będzie. W poniedziałki msza św. w Kwiatkowie.

·    W środę 1 września rozpoczęcie nowego roku szkolnego. Zapraszam dzieci i młodzież na mszę św. na godz. 18.00 z poświęceniem tornistrów uczniów klasy pierwszej. Od 17.00 spowiedź na rozpoczęcie roku szkolnego.

·    W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca. W czwartek i piątek spowiedź od godz. 17.00. W czwartek adorację potraktujmy jako godzinę świętą w intencji powołań, przed błogosławieństwem modlitwa o powołania.

·    W czwartek po mszy św. zapraszam na spotkanie członków Rady Parafialnej.

·    W piątek po mszy św. zmiana tajemnic różańcowych.

·    W sobotę odwiedziny chorych od godz. 8.00.

·    W przyszłą niedzielę o godz. 11.00 dożynki, czyli podziękowanie Panu Bogu za tegoroczne plony. Gorąco zachęcam do udziału w tej mszy św. W razie niepogody proszę, by delegacje zgromadziły się w kościele.

·    Do posprzątania kościoła na przyszłą niedzielę proszę Parafian z Kopernik nr 46-50.

·    Dzisiejsza kolekta przeznaczona jest na remonty w naszej parafii. Za tydzień zbiórka do puszek na pomoc dla uchodźców z Afganistanu.

·    Zachęcam do kupowania i czytania prasy katolickiej. Można nabyć nowy numer Gościa Niedzielnego i Małego Gościa oraz naszą parafialną gazetkę.

·    Zapowiedzi przedślubne:

o   (2) Joanna Milena Klimczak, Iława i Łukasz Dariusz Haręża, Jodłów