Ogłoszenia duszpasterskie 12.09.2021

niedziela 12.09.2021

·    Dziękuję za wszelkie prace oraz złożone ofiary na rzecz naszej parafii w ubiegłym tygodniu.

·    W poniedziałek przypada dzień fatimski. Zapraszam do Kopernik na różaniec o 17.30, następnie msza św. i procesja. W tym dniu nie będzie mszy św. w Kwiatkowie.

·    W poniedziałek nie będzie katechezy dla dorosłych.

·    We wtorek święto Podwyższenia Krzyża Świętego.

·    We wtorek zapraszam dzieci i młodzież na mszę szkolną.

·    W środę po mszy św. zapraszam na spotkanie zelatorki różańca św. na plebanię.

·    W czwartek zapraszam na spotkanie w salce uczniów klasy VI, VII i VIII SP przygotowujących się do bierzmowania, a także te, które chcą przyjąć sakrament bierzmowanie w przyszłym roku.

·    W piątek zapraszam na spotkanie w salce młodzież z klas ponadpodstawowych i studentów.

·    Do posprzątania kościoła na przyszłą niedzielę proszę Parafian z Kopernik nr 56-60.

·    Od września kolekta remontowa będzie zbierana w trzecią niedziele miesiąca. W tym miesiącu wypadnie ona za tydzień.

·    Zachęcam do kupowania i czytania prasy katolickiej. Można nabyć nowy numer Gościa Niedzielnego i Małego Gościa oraz naszą parafialną gazetkę.

Numer konta bankowego: BS w Otmuchowie oddział w Nysie

94 887210260031517220000020