Koperniki 33  (77) 435 67 10   proboszcz@parafiakoperniki.pl

Wielkopostne rekolekcje parafialne 2021

sobota, 06-02-2021 | dodał: Proboszcz


Zbliża się okres Wielkiego Postu, a z nim tradycyjnie: Drogi Krzyżowe, Gorzkie Żale, no i rekolekcje wielkopostne.

No własnie dziś czas na powiedzenie czegoś o rekolekcjach parafialnych. Pisze o tym wcześniej, żebyśmy mogli zarezerwować sobie na nie czas. Rozpoczniemy je w I niedzielę Wielkiego Postu (21.02.2021) i potrwają do środy (24.02.). Tradycyjnie nabożeństwa będą odbywały się w Kopernikach i Kwiatkowie (kościół w Iławie jeszcze jest wyłączony z użytku). Będą spotkania dla dzieci, dla młodzieży i tradycyjnie dla dorosłych. szczegółowy program podam juz za tydzień - ale już dziś serdecznie do udziału w rekolekcjach zapraszam.

Wygłosi je nam ks. Sylwester Pruski - proboszcz i jednocześnie sędzia Sądu Duchownego Diecezji Opolskiej. Za ks. Sylwestra prosze o modlitwę, żeby posłużył jako Boże narzędzie w naszej parafii....

Jeszcze raz wszystkich serdecznie zapraszam!

Korzystanie z niniejszej witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Zmiany warunków przechowywania lub uzyskiwania dostępu do plików cookies można dokonać w każdym czasie. Polityka Prywatności    Informacje o cookies

ROZUMIEM