Uroczystość Wszystkich Świętych

piątek, 30-10-2020 | dodał: Proboszcz

Sprawa naszych odwiedzin na cmentarzach w dniach 31.10.- 02.11.

W związku z dzisiejszą (30.10.2020) konferencją prasową Premiera - Mateusza Morawieckiego - ogłaszam, że nasz cmentarz również pozostanie zamknięty od soboty do poniedziałku włącznie.
Prosze wszystkich usilnie o respektowanie tej decyzji Szefa Rządu, ze względu na nasze bezpieczeństwo, a także po to, by uchronić się przed sankcjami urzędowymi.
W związku z tym nie będzie różańca z wypominkami na cmentarzu w dniu 1. listopada - pomodlimy się różaniec w kościele o godzinie 15:00.