sobota, 16-01-2021 | dodał: Proboszcz

Trwają msze święte kolędowe...

Msze święte kolędowe odbyły się już dla mieszkańców Kopernik i Siestrzechowic. Dziś kolejna z serii mszy kolędowych, na którą zaproszeni są mieszkańcy Kamiennej Góry i Nadziejowa. W ten dziwny sposób - nie załamując rąk z powodu obostrzeń - chcemy prosić Boga o błogosławieństwo Boże dla naszych rodzin, opiekę Boga nad naszymi domostwami i miejscami pracy. Znaczna część rodzin naszej parafii była reprezentowana na tych mszach i bardzo za to dziękiuję. Jest to dla mnie jakiś widomy znak tego, że Boga w życiu potrzebujemy, chcemy prosić o Jego błogosławieństwo - bo czujemy, że "bez Boga, ani do proga". Na pewno pandemia wiele rzeczy w życiu zweryfikowała: naszą odpowiedzialność jeden za drugiego, nasze bycie pomocnym wobec innych - potrebujących, w tym też na pewno naszą wiarę.

Dlatego dziękuję za waszą obecność (którą widzać gołym okiem, a którą też potwierdza liczba kartek z adresami w koszyku), dziękuję za wspólną modlitwę i za wsparcie prac remontowych w naszym kościele waszymi ofiarami (po mszach kolędowych rozliczę się z wszystkiego).

Plan mszy kolędowych jest jeszcze następujący: 22 stycznia (piątek) o 18:00 - Morów 1-37; 23 stycznia (sobota) o 16:00 - Morów 38-66; 24 stycznia (niedziela) o 12:30 na mszy odpustowej - Kwiatków; 29 stycznia (piątek) o 18:00 - Iława.

Jeżeli komuś nie pasuje termin na niego przypadający - zapraszam na inną msze kolędową - wtedy poświęcam wodę do pokropienia mieszkania i są dostępnę "gadżety" kolędowe.

Szczęść Boże!