Koperniki 33  (77) 435 67 10   proboszcz@parafiakoperniki.pl

Odpust Parafialny 2020

sobota, 05-12-2020 | dodał: Proboszcz


Jutro - dokładnie 6 grudnia - będziemy przeżywali wspomnienie naszego patrona parafii, czyli św. Mikołaja.

Musieliśmy ograniczyć zasięg naszego świętowania, dlatego nie zaprosiłem księży z dekanatu, nie będzie kaznodziei odpustowego, odpadła nam w tym roku orkiestra - ale nie zaniedbujemy świętowania. Jutro msze święte w Kopernikach (poranna także przeniesiona z Iławy, z powodu remontu kościółka) o godzinie: 7:30; 9:00 i suma odpustowa o 11:00. Oczywiście wszystkie msze są transmitowane na naszej stronie parafialnej, a suma odpustowa będzie dodatkowo transmitowana tutaj na fb.
Serdecznie zapraszamy do wspólnej modlitwy, tym bardziej, ze dzień odpustu jest dniem, kiedy niebo otwiera się nad naszą parafią i można uzyskać odpust za siebie, bądź za zmarłych wg ustalonych reguł.

Korzystanie z niniejszej witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Zmiany warunków przechowywania lub uzyskiwania dostępu do plików cookies można dokonać w każdym czasie. Polityka Prywatności    Informacje o cookies

ROZUMIEM